top of page

ממליצים עלינו

אנחנו יודעות שפניה לטיפול רגשי אינה החלטה פשוטה ומלווה בהתלבטויות, סימני שאלה והרבה חששות.

אתם מוזמנים לעבור על המלצות מלקוחות קודמים,  לעיתים זה יכול לעזור.

כמובן שתמיד אנחנו כאן לענות על כל שאלה

Child Model

סידרו לנו את כל המשפחה והזוגיות

הגענו לנירית נואשים אחרי 23 השעיות במהלך חצי שנה! הבת שלנו שכל הזמן הרביצה והייתה מעורבת בקטטות בכיתה. היא הייתה נפלאה בבית והפוכה במסגרות ולא הבנו מה עובר עליה. במקום להכיל אותה הצטרפנו לענישה והוספנו עוד שמן למדורה. היום אני יודעת שעזרנו במו ידינו 'לקבור מנטלית' את הבת שלנו האהובה. עם נירית הבנו את הצורך האמיתי ושינינו תגובה ויחד עם מיליון טיפים וכלים שסידרו לנו את כל המשפחה והזוגיות. דברו איתי ענת קדם.

היום הילד פתוח ומדבר

באתי עם הבן שלי שהיה במצב רגיש, הייתה לו ממש נסיגה, הוא  לא קלט כלום בלימודים, לא דיבר, היה מאד סגור. היום הילד פגז! פתוח, מדבר, נירית פינתה לו דברים רבים, הקלה עליו, נתנה לו להרגיש טוב והוא נפתח לגמרי. היא מאד שרותית מעבר למקצועיות, אם נוכל נשמח לחזור אליה."

Happy Portrait
עותק של ללא שם.png

מרגישים בשיפור מתמיד  ומשמעותי של בננו

בן שלנו בן 7.5, על הספקטרום ומטופל אצל שירן בקליניקה כשנה בעקבות קשיים רגשיים שונים שהוא חווה הנובעים לרוב מחרדות. שירן מקצועית מאוד, נעימה, ואמפטית, יודעת לזהות את מגוון הקשיים של בננו ולתת לו מענה ממוקד ומקצועי באמצעות מגוון של טיפולים באומנות, במשחק, באמצעות חשיפה לאוכל ולמרקמים שונים, באמצעות שיח ושיקוף הקשיים שלו וכן באמצעות טיפול דיאדי. בנוסף, אנו ההורים מקבלים הדרכה וליווי מקצועי הכולל מענה טלפוני גם בזמנים ובשעות לא שגרתיות ובנוסף היא מלווה אותנו בשיקוף הקשיים של הילד לצוות בית הספר ובתהליך השילוב שלו.

אנו כהורים מרגישים בשיפור מתמיד  ומשמעותי של בננו בכלל התחומים ששירן עובדת איתו עליהם וביחד מציבים יעדים להמשך. אנו ממליצים בחום רב על שירן ועל קליניקת דרך החלומות.

כבר בשיחת הטלפון הראשונה הבנתי שהגעתי למקום הנכון

אל "דרך החלומות" הגעתי כשחיפשתי טיפול רגשי עבור ביתי שחוותה קשיים רגשיים רבים.

כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם שירן הבנתי כמה הגעתי למקום הנכון.

לשיחה הראשונה הגעתי לאחר תסכול רב שחוויתי כאמא שרואה את ביתה מתקשה מאוד לווסת את עצמה ולא מצליחה לעזור לה.

שירן בתגובה גילתה יכולת הכלה מדהימה ואמפתיה.

שירן הצליחה בזמן קצר יחסית ליצור עם ביתי קשר עמוק ותומך.

באמצעות ציורים ואומנות/משחקי דמויות ומשחק חופשי הצליחה לגעת בעומק קשייה ולתת מענה וביטוי לקשיים אלו.

כמו כן, בדיוק כמו ששירן טיפלה בביתי ועזרה לה לווסת ולתמלל את הרגשות שלה, היא תמכה גם בנו באמצעות ההדרכות החודשיות שערכנו.

שירן לאורך כל תקופת הטיפול, זרעה בנו תחושת ביטחון.

הרגשנו שאנו יכולים לסמוך עליה, שביתנו במקום הנכון.

נפרדנו לאחרונה לאחר תום הטיפול, בקושי רב אך עם אופטימיות וילדה שיודעת יותר להביע את עצמה, את קשייה ולדבר יותר על רגשות ותחושות.

ממליצה בחום רב על המרכז  המכיל והמקצועי ששירן ונירית הצליחו ליצור.

ניכר ששתיהן בחרו במקצוע מתוך תחושת שליחות עמוקה

Reading a Book
Playing Guitar

הצלחתי להבין איזו אמא אני ולמה אני כן ראויה לתפקיד

אנחנו גרושים, הילד סובל מחרדות, לא מתפקד בבית ובמסגרות והרגשתי שאני חייבת אותה לעצמי, לשפיות שלי וגם לילד שלי. איכשהו מצאתי את הכסף והגעתי אליה באופן פרטי וזה שווה כל שקל. שפע סבלנות, כלים שבאמת יעילים מותאמים לי באופן אישי. הצלחתי להבין איזו אמא אני ולמה אני כן ראויה לתפקיד, כי לפני כן זלזלתי ביכולות שלי והייתי מובלת ע"י כולם. היום אני דואגת להשמיע את קולי וזה לגמרי בזכותה."

הצלחנו למצוא את
קו האמצע

רצינו למצוא את השקט בבית, נוצר פער גדול בין שנינו והילדים לא ידעו כיצד להתנהג. בהדרכת הורים משולבת טיפול רגשי הצלחנו למצוא את קו האמצע ובזכות חילופי התפקידים בקליניקה של נירית היא הצליחה להכניס אותנו לנעליים אחד של השני והבנו את הנקודות המשמעותיות. נירית מכילה ומחבקת, לא שופטת ויש לה ים של סבלנות . מומלצת ב 100%

עותק של ללא שם.png
Teenage Boy on Mobile Phone

חוויה מדהימה, מכילה,
מתחשבת וקשובה

נירית לוותה אותנו במשך שנה לאחר חודש ראיתי שיפור מדהים בילד , אומנם הייתה המון עבודה אבל השיפור נעשה מהר , החוויה איתה מדהימה ומכילה מתחשבת וקשובה גם בשעות מחוץ לפגישות , אישה מדהימה חמה ומהממת ממליצה בחום

bottom of page